Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Brodziszewo - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji - korzystaj z tej wyjątkowej okazji! Dodatkowo oferujemy bezpłatne wsparcie w zakresie pośrednictwa kredytowego, które ułatwi Ci sfinalizowanie zakupu na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana ogrodzona, ul. Lipowa

Lusowo(Brodziszewo + 19 km)

990 000 zł1 210 m² 818,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Lusowo koło Poznania. Działka jest objęta mpzp jako obszar intensywnej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Obelżanki(Brodziszewo + 21 km)

119 000 zł925 m² 128,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości quality prezentuje Państwu na sprzedaż niezwykle ustawny grunt budowlany położony w sercu natury w miejscowości Obelzanki (gmina Wronki). Działka o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Stawna

Cerekwica(Brodziszewo + 13 km)

611 380 zł2 779 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zielona działka budowlana w Cerekwicy przestrzeń, prywatność i potencjał w jednym miejscu. Doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Sierosław

Sierosław(Brodziszewo + 21 km)

399 000 zł1 183 m² 337,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupującego Kto pierwszy, ten lepszy! To ostatnia wolna działka w wyjątkowym zakątku Sierosławia (gmina Tarnowo Podgórne) - miejscu, które łączy spokój natury.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kiszewko

Kiszewko(Brodziszewo + 22 km)

199 000 zł2 096 m² 94,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka o powierzchni 2006 m2, położona w Kiszewku koło Obornik, przy drodze z Obornik do Wronek. W odległości około 300 m droga rowerowa Oborniki - Stobnica. 600 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa, ul. Batorowska

Wysogotowo(Brodziszewo + 25 km)

8 000 000 zł25 952 m² 308,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki o nr 233/1 oraz 233/2 położone w Wysogotowie przy ul. Batorowskiej o łącznej powierzchni 25 952 m2. :Media: bezpośrednio przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Lusowo(Brodziszewo + 19 km)

830 000 zł823 m² 1 008,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 823 m2, położona w malowniczym Lusowie, w gminie Tarnowo Podgórne, zaledwie kilka kroków od Jeziora Lusowskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szamotuły

Szamotuły(Brodziszewo + 7 km)

165 000 zł1 364 m² 120,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w sąsiedztwie Puszczy Noteckiej w Zielonejgórze koło Obrzycka Na sprzedaż oferuję urokliwą, słoneczną działkę budowlaną o powierzchni 1364 m i wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spacerowa

Baranowo(Brodziszewo + 23 km)

6 900 000 zł10 597 m² 651,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta licencjonowanego pośrednika Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1,0597 ha położona w Baranowie (gm. Tarnowo Podgórne) przylegająca do osiedla domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona

Tarnowo Podgórne(Brodziszewo + 16 km)

5 100 000 zł13 400 m² 380,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny w kompleksie przemysłowo-logistycznym. Lokalizacja: tarnowo Podgórne, ul.Puszczyka, gmina Tarnowo Podgórne - S11 - 8 km - węzeł A2 Buk - 20 km - Poznań A2 - 20 km MEDIA:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Polna

Brodziszewo,wielkopolskie

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt